| Статистика |
 |
 |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |  |
|
Головна » 2016 » Квітень » 4 » Підведення підсумків
07:09 Підведення підсумків |
04.04.2016 року на загальношкільній лінійці підведено підсумки про проведення місячника рідної мови та літератури, на якому було вручено подяки учням школи за участь у конкурсі читців Т.Г.Шевченка. В конкурсі прийняло участь 17 учнів, подяками відмічено найкращих


|
|
Категорія: Шкільні новини |
Переглядів: 538 |
Додав: Юрий
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| Друзі сайту |
 |
 |
|  |
|